Lada Zemánková
San Felice
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30
akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
San Felice