Emanuel Bakla

(1878-1943)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 250091

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:32

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)