Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 09:14

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)