Jindřich Veselka

(1927-2004)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Předjaří na Šumavě

    Položka č.: 239096

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 19:28

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:36

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)