Milan Erazim

žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; 1985 - 1988 pracoval ve výtvarné redakci Lidového nakladatelství; první samostatnou výstavu měl v Galerii mladých v Mánesu v Praze, poté se účastnil řady výstav doma i v zahraničí; věnuje se volné grafice, ilustraci a kresbě; četná je drobná grafika, zaměřil se na známkovou tvorbu a volnou kresbu; z grafických technik si oblíbil hlavně barevnou litografii, dřevoryt, suchou jehlu (často s akvatintou); kombinovanou techniku a lept; v ilustraci se zaměřil na klasickou a dobrodružnou literaturu pro mládež; ve volné grafice je středem jeho zájmu člověk v moderním světě vědy a techniky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 244689

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:34

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 244690

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:35

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Na špici No. I

    Položka č.: 244756

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:01

    litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)