Karel Augusta

(1883)

  • Karel Augusta

    (1883)

    Položka č.: 250089

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:30

    olej, karton, 24 x 34 cm, sign. PD K. Augusta, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)