Oldřich Janota

  • Oldřich Janota

    Labutě na jezeře

    Položka č.: 251875

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 17:16

    olej, sololit, 1947, 57,7 x 80 cm, sign. PD Janota 47, rám, plátno u spodního okraje lehce ušpiněné, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)