Alois Fišárek

(1906-1980)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 245642

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:14

    litografie, 42,5 x 55 cm, sign. PD Al Fišárek, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)