Jiří Sodoma

(1921-2011)

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 244680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:25

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)