Jelínek

  • Jelínek

    Položka č.: 217702

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:54

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 8/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:56

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 29/110, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)