Jelínek

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:32

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 29/110, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)