Willem Jacob Rozendaal

(1899-1971)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:38

    litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)