Jiří Salajka st.

(1933-2008)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 223773

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:21

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbal to je hra...

    Položka č.: 233584

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:38

    akvarel, papír, 1982, 23 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    Položka č.: 233585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:39

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář v akci

    Položka č.: 233586

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:40

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233587

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:41

    akvarel, papír, 1983, 27 x 18 cm, sign. DU Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    Položka č.: 233588

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:42

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    Položka č.: 233589

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:43

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 233590

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:44

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    Položka č.: 233591

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:45

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    Položka č.: 233592

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:46

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233593

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:47

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    Položka č.: 233594

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:48

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 233595

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:49

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233596

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:50

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    Položka č.: 233597

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:51

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    Položka č.: 233598

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:52

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    Položka č.: 233599

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:53

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233600

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:54

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    Položka č.: 233601

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:55

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    Položka č.: 233602

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:56

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:57

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:59

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:00

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    Položka č.: 233608

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:01

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    Položka č.: 233609

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:02

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Horko před brankou

    Položka č.: 233614

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:03

    linoryt, 27 x 46 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233624

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:06

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:07