Juraj Bartók

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 244723

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:08

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)