Juraj Bartók

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    Položka č.: 250092

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:34

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    Položka č.: 250093

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:35

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)