Arno Nauman

(1887-1959)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Boučkův statek na Malé Skále

    Položka č.: 245713

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:18

    litografie, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD A. Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:47

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)