J. Lampel

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:17

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)