Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 19745

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    Položka č.: 265820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:24

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Torzo a světlo

    Položka č.: 267790

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 17:36

    tužka, papír, 1987, 64 x 50 cm, sign. LD Mocek 87, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)