J.K. Korán

  • J.K. Korán

    Položka č.: 231333

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:42

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)