Ant. Žižka

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:44

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)