J. Kincl

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:52

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Kincl

    Položka č.: 232703

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:54

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)