Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 281660Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)