Turek-Lišák

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:24

    olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)