I. Craft

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 244741

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:26

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)