Josef Schlesinger

(1919)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Položka č.: 236603

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:44

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)