Karel Dlabola

(1902)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Pobřeží u Makarsky (P. F. 1967)

    Položka č.: 242864

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:26

    litografie, 1969, 11 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabota , č. 22/55, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    Položka č.: 244531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:38

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)