Albert de Belleroche

(1864-1944)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:53

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)