R. Šimková

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:13

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)