Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Na druhé straně

    Položka č.: 265992

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 09:44

    suchá jehla, 2006, 59 x 89 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 12/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    Položka č.: 266267

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 14:19

    suchá jehla, 1993, 15 x 10 cm, sign.PD Tomáš Hřivnáč 93, č.17/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 266268

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 14:20

    suchá jehla, 2002, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 02, rám, č. 34/60, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Dívčí akt

    Položka č.: 266269

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 14:21

    suchá jehla, 2001, 15 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, rám, č. 18/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V lese

    Položka č.: 259785

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2022 18:57

    suchá jehla, 1993, 9,5 x 25 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, 30/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Stále

    Položka č.: 259783

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2022 18:58

    suchá jehla, 1994, 24 x 23 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, 5/30, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)