Gennadij Alexandrov

  • Gennadij Alexandrov

    Parafráze na Erotické motivy z 16. století

    Položka č.: 252987

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:07

    20x lept, 2009-2011, 31 x 23 cm, vše sign. PD Alexandrov 11, 13/100, Eklektická parafráze sérií erotických rytin 16. století, dochovaných do současnosti pod názvem Pózy Aretino. Všech 19 listů provedeno v různých stylech. Jsou tištěny z ocelových desek na ruční papír v omezeném nákladu 100 exemplářů…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)