Martin Kellenberger

  • Martin Kellenberger

    Mapa prímorského mesta

    Položka č.: 244711

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:56

    litografie, 1986, 30 x 42 cm, sign. PD M. Kellenberg 1986, rám, a.v., na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Martin Kellenberger

    Koniec leta

    Položka č.: 244712

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:57