Ota Jakl

(1908-1981)

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    Položka č.: 254736

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:14

    olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)