• Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 255022

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:01

    olej, karton, 42 x 28,5 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Artmen

    Zlatá ulička

    Položka č.: 255023

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 14:02

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu