Vladan Kolář

(1978)

  • Vladan Kolář

    (1978)

    Položka č.: 281687

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10

    akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)