Roman Franta

  • Roman Franta

    Zakoukali jsme se do sebe

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (780 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2017, 30 x 40 cm, sign. LD R. F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.500 CZK (780 €)

  • Roman Franta

    Dnes ještě ne

    Položka č.: 19719

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 27 x 35 cm, monogr. PD R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)