Jaroslav Horejc

(1886-1983)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Olympia

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    bronz, 1938, v. 30 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Samson

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    bronz, v. 18 cm, značeno Horejc, Jaroslav Horejc, přezdívaný Mistr českého Art deca, patří mezi výrazné osobnosti české sochařské scény 20. století. Bronzový odlitek Samsona je krásnou ukázkou autorova citu pro zobrazení lidské figury. Jaroslav Horejc se řadí mezi solitéry českého výtvarného umění, …

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)