Bohumil Žemlička

  • Bohumil Žemlička

    Francois Villon: Balady

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:29

    bibliofilie, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2004, 8 černobílých kreseb na kameni Bohumil Žemlička (sign. v tiráži), typografie: Martin Dyrynk, tisk v litografické dílně Tomáše Svobody, Ex. 306/700 na europapíru chamois Munken print, 44 s., brož. s obálkou, zadní horní roh obálky přeložený, v…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)