Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 250343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:27

    litografie, 1977, 67 x 37 cm, sign. PD Jan Mácha 77, č. 2/10, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 250344

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:28

    litografie, 48,8 x 64,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Červánky nad Pražským hradem

    Položka č.: 249265

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:22

    litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Racci nad Vltavou

    Položka č.: 246303

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:58

    litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 246304

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:00

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)