Lada Knápková
(1982)
Položka č.: 281445Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50
akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)