Peter Kollár
Ponořený II
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:33
vícebarevný linoryt, papír, 2022, 38,5 x 57,5 cm, PD monogr. PK, č. VIV/V, č. 3 z cyklu Ponořování se do přírodních prostor
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Peter Kollár
Život a smrt
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:34
barevný linoryt, papír, 2021, 30,3 x 30,2 cm, sign. PD Kollar, č. 10/30, vytvořen pro Mezinárodní výstavní projekt současné grafiky „Memento mori“
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)