Peter Kollar

  • Peter Kollár

    Ponořený II

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:33

    vícebarevný linoryt, papír, 2022, 38,5 x 57,5 cm, PD monogr. PK, č. VIV/V, č. 3 z cyklu Ponořování se do přírodních prostor

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Peter Kollár

    Život a smrt

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:34

    barevný linoryt, papír, 2021, 30,3 x 30,2 cm, sign. PD Kollar, č. 10/30, vytvořen pro Mezinárodní výstavní projekt současné grafiky „Memento mori“

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)