Šáša?

  • Šáša?

    Ulice pod Radnicí

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35

    akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)