Rudolf František Najman

(1892-?)

Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Končina Krkonoše

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:50

    olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)