Jan B. Melichar

(1908-1994)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    U rybníka

    Položka č.: 261842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 07. 2022 18:14

    litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    5 x hlava žezla

    Položka č.: 231358

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2022 18:35

    5x litografie, 13,3 x 7,8 cm, sign. DU Jan B. Melichar, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)