R. Mach

  • R. Mach

    Snopy

    Položka č.: 281474

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:19

    olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)