Ferdinand Rubeš

(1887-1944)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 265800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)