Šelestov
Položka č.: 270109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)