Miloslav Bernát
Lutín
Položka č.: 267372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58
litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)