Nathan Isajovič Altman

(1889-1970)

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)