Květa Pacovská
(1928-2023)
Socha na povrchu
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nastavení
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…
Květa Pacovská
(1928-2023)
A taky pro tebe...malovaná abeceda
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
tužka, akvarel, komb. technika, papír, 1983, 27,5 x 20 cm, sign. DU Pacovská Květa 83, rám, hravá koláž z opakujícího se textu poskládaná do tvaru těla a doplněná akvarelovou kresbou vytváří postavu panáčka, jehož okolí doplňují tužkou kreslené detaily postav; typická práce Květy Pacovské úspěšné il…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK