Květa Pacovská

(1928-2023)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Socha na povrchu

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Nastavení

    Položka č.: 25

    asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    A taky pro tebe...malovaná abeceda

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    tužka, akvarel, komb. technika, papír, 1983, 27,5 x 20 cm, sign. DU Pacovská Květa 83, rám, hravá koláž z opakujícího se textu poskládaná do tvaru těla a doplněná akvarelovou kresbou vytváří postavu panáčka, jehož okolí doplňují tužkou kreslené detaily postav; typická práce Květy Pacovské úspěšné il…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK