Jean Miotte

(1926-2016)

  • Jean Miotte

    (1926-2016)

    Saint Malo

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30

    5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)