Jaroslav Štědra

  • Jaroslav Štědra

    Konec léta

    Položka č.: 281676

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59

    olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)