Karel Šmíd
Řeka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:20
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Řeka